Linka 112: Infarkt ze stresu, otrava houbami, požár v domě

Linka 112. 24 hodin na tísňové lince. Čtyři dispečeři a jejich boj o čas. Boj o záchranu lidských životů.

Infarkt ze stresu

Příběh přetíženého manažera, kterému se udělá zle – od včerejška ho po posilování bolí pod žebry. Odmítá, aby jeho matka zavolala pomoc, dokonce ji nazve hysterkou. Jenže: dispečerka vytuší, že jde o něco vážnějšího. Ondřejovi začne bolest vystřelovat do ruky, bolest zesiluje v každé poloze a nakonec omdlí: jedná se o infarkt. Příběh mladého muže, který se nechává v práci i doma přetěžovat. Jak jeho situace dopadne a přijede pomoc včas?

Podívejte se na Ondřeje na videu:

Otrava houbami

Příběh dvou mladých lidí, kteří si neuvědomili, jak dokážou být houby nebezpečné. Naštěstí Pavel správně odhadne, že stav Lindy se hodně rychle zhoršuje, a tak zavolá na linku 112.

Podívejte se na upoutávku:

Staří manželé

Paní Valachová žije se svým manželem, který má diagnostikovaného Alzheimera, sama v domácnosti. S mužem je ale už těžké pořízení a neustále se něčeho dožaduje. Unavená žena spadne v kuchyni a zlomí si nohu. Nedokáže se dostat k telefonu a na dispečink volá její muž s tím, že má hlad. Zkušená dispečerka Petra ale banálně znějící kauzu nepodcení a k paní Valachové se pomoc dostane v čas.

Požár v domě

Žena hlásí požár v domě, je málo pohyblivá – po operaci s nohou. Přijíždí její manžel a chce ji zachránit, neodhadne ale situaci a nadýchá se zplodin.

Dívejte se každý všední den v 16.50 na Primě nebo online v našem archivu

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.