Linka 112: Nebezpěčné petardy, Božena Němcová, alergická reakce

Linka 112. 24 hodin na tísňové lince. Čtyři dispečeři a jejich boj o čas. Boj o záchranu lidských životů.

Nebezpečné petardy:

Příběh pošťačky, která je ve zkušební lhůtě, práce ji nebaví, dříve dělala v supermarketu. Před časem se zachovala nevhodně ke dvěma výrostkům a ti se rozhodli pomstít. Počkali si a ní a naházeli do patra v domě petardy. Žena si myslí, že jde o výbuch bomby, v panice utíká, zlomí si nohu. Oproti minulému případu vše nejdřív vypadá až moc dramaticky, pak se ukáže, že drama se spíše odehrává v hlavě pošťačky. I toto je práce dispečerky – musí přesně odhadnout, jaká je situace, nesmí se nechat emocionálně strhnout.

Podívejte se na video:

Božena Němcová

Příběh ženy, která nejdříve působí jako lehce potrhlá – to když se představí jako Božena Němcová, posléze se ukáže, že se chystá ukrást a utopit dítě /odvolává se na Viktorku, která utopila své dítě a dobře udělala/, protože bylo nemanželské.

Podívejte se na upoutávku:

Alergická reakce

Malý Matěj má astmatický záchvat, spouštěčem jsou vlašské ořechy, na které má chlapec alergii. Děda není od rodičů o jeho zdravotních omezeních vůbec informován, proto nechápe, co vlastně chlapci je. Rozklíčovat to musí až dispečerka.

Dívejte se každý všední den v 16.50 na Primě nebo online v našem archivu

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.