Linka 112: Pád paraglidisty, nehoda na cyklostezce, zhrzená snoubenka

Linka 112. 24 hodin na tísňové lince. Čtyři dispečeři a jejich boj o čas. Boj o záchranu lidských životů.

Pád Paraglidisty

Pan Korytář uklízí okolo svého domu, když mu na zahradě dost nešikovně přistane paraglidista. Paraglidista je zraněný ale odmítá pomoc. Pan Korytář přes to volá na 112 a pomoc přivolá. Následně se ukazuje, že mladík si padák půjčil od kamaráda a nemá pilotní licenci ani výcvik. Proto pomoc odmítal. Jenže je poraněný, způsobil škody na majetku a další, takže je dobře, že se pan Korytář snažil pomoc, i přes námitky paragladisty, přivolat.

Podívejte se na video:

Nehoda na cyklostezce

Matka se synem jedou na výlet na kolech a syn matce najede do kola a oba spadnou. Matka je jen odřená, syn však krvácí. Matka panikaří a zachraňující dívka poskytuje první pomoc dle rad dispečerky.

Zhrzená snoubenka

Mladá snoubenka dva dny před svatbou zjistí, že má její milý milenku, kterou si následující den má vzít k nim do bytu. Čeká před domem a když pár zmizí v bytě, dá snoubenci pod pedál od brzd cihlu. Chce ho zabít. Vše je ale v rovině hysterie a vzteku, a ona zavolá 112, aby dala svému snoubenci šanci. Když ale pochopí, že milenkou je její sestra, popadne ji nenávist a je rozhodnutá vraždit

Tyto a další příběhy uvidíte ještě tento týden v pořadu Linka 112.

Dívejte se každý všední den v 16.50 na Primě nebo online v našem archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.