Lovci prokletých pokladů. S tímto seriálem zažijete na Primě parádní dobrodružnou jízdu

Danny, geniální expert na starožitnosti, a Lexi, neohrožená zlodějka umění, jsou Lovci prokletých pokladů. Aby dopadli nemilosrdného teroristu, který organizuje zákeřné útoky s pomocí ukradených pokladů, vypraví se na cestu kolem světa. Seriál Lovci prokletých pokladů uvidíte od 3. 7. každý pátek ve 21.20 na Primě.

Bývalý agent FBI, specializovaný na kradená umělecká díla, a neohrožená zlodějka umění, kteří se vzájemně moc nemusejí, spojí síly proti nebezpečnému mezinárodnímu teroristovi. Během dobrodružného honu po celém světě se setkávají s bezohlednými individui, ze kterých se můžou stát užiteční spojenci, ale i nebezpeční nepřátelé. V patách jim je nezdolná agentka Interpolu a spolehnout se můžou jedině na kamaráda z vatikánského ministerstva zahraničí. Lovci prokletých pokladů jsou nový akční seriál plný vzrušení a nečekaných překvapení.

Herci seriálu Lovci prokletých pokladů

Lexi Vaziri (Sofia Pernasová) je šikovná zlodějka umění, pronásledovaná tragickou ztrátou otce, již dává za vinu právě Dannymu. Když nechvalně proslulý terorista Karim Farouk (Oded Fehr) unikne s nesmírně cenným artefaktem a při tom unese Dannyho mentorku, dr. Annu Castillo (Alicia Coppola), Danny se obrátí na Lexi, aby mu pomohla zachránit Annu a předat Farouka spravedlnosti.

Danny a Lexi vyrážejí po Faroukově stopě a setkávají se s bezohlednými individui, ze kterých se můžou stát užiteční spojenci, ale i nebezpeční nepřátelé. Je mezi nimi obchodník se zbraněmi Aiden Shaw (Michael James Shaw), zvyklý jednat jen ve svém vlastním zájmu, nebo Simon Hardwick (James Callis), schopný sehnat jakoukoli kradenou cennost. Danny a Lexi se můžou stoprocentně spolehnout jedině na otce Chucka (Mark Gagliardi), s nímž se Danny přátelí už od dětství a který pracuje pro vatikánské ministerstvo zahraničí v Římě. Jejich hon na Farouka neujde pozornosti agentky Interpolu Gwen Karlssonové (Katia Winterová), jež si sice přeje zrádného teroristu dopadnout, ale nepřipustí, aby přitom Danny a Lexi porušovali mezinárodní právo. A zatímco ti dva křižují svět a nespouštějí oči ze svého cíle, nečekaně se ocitají v centru dva tisíce let probíhající bitvy o kolébku civilizace.

Seriál Lovci prokletých pokladů uvidíte od 3. 7. každý pátek ve 21.20 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.