Skon Petra Hanniga zasáhl Lucii Bílou. Děkuji za první krůčky, vzkázala svému objeviteli
Zemřel Petr Hannig
Skon známého hudebního skladatele Petra Hanniga, který zemřel v úterý v ranních hodinách, velmi zasáhl zpěvačku Lucii Bílou. Na muzikanta, který byl přímo u jejích hudebních začátků, dojemně zavzpomínala na svém Instagramu.
Lucie Bílá je v slzách. Ve věku devětasedmdesáti let zemřel její objevitel, hudební skladatel Petr Hannig, který ikonu české hudební scény před lety uvedl do světa showbyznysu. „Děkuji za první krůčky, děkuji za první písničku, děkuji za vše, Péťo… Budeš mi chybět…“ napsala Bílá na svůj Instagram. Společně s příspěvkem sdílela i fotografii, na níž jí Hannig dává gentlemanský polibek na ruku.
Vzpomínku Petru Hannigovi věnovala i prostřednictvím svého instastory, kam přidala další dvě společné fotografie se slovy: „Děkuji za vše, Péťo. Budeš mi chybět.“ Na obou snímcích jsou Bílá i Hannig bok po boku a jejich tváře zdobí šťastné úsměvy.
Zdravotní komplikace
Petr Hannig, který pro Lucii Bílou napsal píseň Neposlušné tenisky, prodělal mozkovou mrtvici a bojoval se s ní spojenými zdravotními komplikacemi. Poté, co byl skladatel propuštěn z Ústřední vojenské nemocnice, kde byl hospitalizován, byl převezen svým synem Janem do Rehabilitační kliniky Malvazinky, kde na lůžkovém oddělení následné péče nakonec zemřel. Hannigovu smrt potvrdila jeho přítelkyně, jak informoval web Blesk.cz.
Lucie Bílá bojovala s nepříjemnými zdravotními problémy: