Představitelka Mé tlusté Valentýny je Španělka a skoro Miss. Co nevíte o své oblíbenkyni?

Natalii Streignard můžete vídat v hlavní roli venezuelské telenovely Má tlustá Valentýna každý den v online archivu iPrima.cz, kde najdete všechny epizody této fenomenální telenovely. Co o herečce, která dodnes patří mezi herecké venezuelské hvězdy, nevíte?

Ve středu příběhu stojí bohatá rodina Villanueva. Hlavou rodiny je Juan Angel. Jeho žena Olimpia je krásná, ale v jádru je zlá a stále intrikuje. Olimpie nenávidí Evu, která je vdovou po bratrovi Juana Angela Luisi Felipovi. Eva a Luis Felipe měli jediné dítě: Valentýnu, která vyrůstala od smrti otce v internátě a je univerzální dědičkou majetku svého otce, k němuž patří i sídlo Villanuevů, jež obývá Juan Angel se svou rodinou. Olimpie a Juan Angel mají 4 děti: Oresta, Aquila, Ariadnu a Pandoru.

MÁ TLUSTÁ VALENTÝNA JE ONLINE. NA iPRIMA.CZ NAJDETE VŠECHNY EPIZODY

Olimpia nechce za žádnou cenu opustit sídlo Villanuevů. Z Evy se po smrti jejího muže stala alkoholička. Bývala skvělá zpěvačka, ale alkohol ji zničil. Olimpia dělala vždy vše pro to, aby Evu zdeptala, a mohla se tak snáze zmocnit majetku po Luisu Felipovi. Eva je nyní vyléčená, vrátila se na výsluní slávy a chce začít s Valentýnou znovu žít v sídle Villanuevů.

Jak vypadá hvězda Má tlustá Valentýna? Je jí skoro padesát a vypadá jako bohyně!

Krásná Valentýna

Jak se ve venezuelské telenovele Má tlustá Valentýna ukáže, Valentýna je kromě krásné duše také krásnou ženou, takže autoři televizního seriálu museli podle toho také vybírat, proto vás asi nepřekvapí, že:

1) Herečka Natalia Streignard se narodila 9. září 1970 ve španělském Madridu

2) Její celé rodné jméno je Natalia Martínez Streignard Negri

3) Její matka pochází z Argentiny, otec z Německa. Rodina se přestěhovala do Venezuely, když jí byly tři roky

4) Než se stala herečkou, zúčastnila se v roce 1992 soutěže krásy Miss Venezuela a dostala se do finále

5) Je podruhé vdaná. S druhým manželem má tři děti

6) Zahrála si v telenovelách Má tlustá Valentýna, Soledad, Osudová láska nebo Pokušení jménem Sol. Už více než 15 let patří k největším hvězdám telenovel

SLEDUJTE TELENOVELU MÁ TLUSTÁ VALENTÝNA V ONLINE ARCHIVU iPRIMA.CZ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.