Tuto neděli má premiéru slavná telenovela Má tlustá Valentýna. Podívejte se na ukázku

Telenovela Má tlustá Valentýna sklízí úspěchy i po letech od premiérového vysílání. Diváci Prima LOVE můžou sledovat tuto telenovelu už od neděle v 18.55. Podívejte se na zamilovanou ukázku z prvního dílu.

Valentýna není žádná chudá kráska. Je to dívka z bohaté rodiny, která o svůj vzhled ani trochu nepečuje a má hodně kilo navíc. Muži o ni nejeví zájem, a ona marně vyhlíží lásku. Po smrti rodičů se odstěhuje do domu svého strýce, a jelikož je univerzální dědičkou veškerého majetku, musí bojovat proti vlastním příbuzným, kteří se jí chtějí zbavit…

Valentýna chce získat zpátky dědictví, na které má právo. Ale nebude to snadné. Ještě že druhá tetička Tza Tza (Emma Rabbe) ji zbožňuje, takže se na ni Valentýna může ve všem spolehnout… Ale jak to dokázat, a přitom neublížit své životní lásce, pohlednému bratranci Orestovi (Juan Pablo Raba), o němž odjakživa tajně snila?

VÍCE SE O TELENOVELE MÁ TLUSTÁ VALENTÝNA DOZVÍTE TADY

Podívejte se na pozoruhodné sblížení Valentýny a Oresta:

Má tlustá Valentýna sledujte každý den na Prima LOVE V 18.55.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.