Seriály a filmy

29. července 2019 15:00

Petra Kloidová

Zlom v televizním archivu iPrima. Má Tlustá Valentýna a Dvě tváře lásky se vracejí se všemi epizodami online!

Venezuelská a mexická telenovela se vrací do online televizního archivu kanálu Prima LOVE. Pokud jste tedy většinu epizod obou telenovel nestihli, máte momentálně šanci to napravit. Všechny díly telenovel najdete právě teď online!

Právě státy jako je Venezuela a Mexiko se mohou pyšnit kolébkou televizního žánru, jenž milují miliony lidí na světě. Konkrétně Latinská Amerika je kolébkou melodramatického žánru v televizní sféře.

Pro nadšené divačky a diváky Prima LOVE máme připraveny dvě kompletní telenovely Má tlustá Valentýna (Venezuela) a Dvě tváře lásky (Mexiko).

Má tlustá Valentýna

Milá a sympatická Valentýna je dívka s velkým srdcem a velice širokou postavou. Po rodičích zdědila nesmírné jmění, ale když se po letech vrací domů, zjišťuje, že tam není příliš vítaná. Zatímco jedna její teta je nepřátelsky naladěná, druhá se rozhodne Valentýně pomoct získat zpátky, co jí právem náleží. Jenže jak to dokázat, aby přitom neublížila své životní lásce?

TELENOVELU MÁ TLUSTÁ VALENTÝNA NAJDETE V KOMPLETNÍM POČTU EPIZOD ONLINE

Dvě tváře lásky

Paulina je chudá dívka, která se stará o těžce nemocnou matku. Netuší přitom, jaké před ní skrývá tajemství. Když se setká se svou bohatou dvojnicí Paolou, která nežije ve šťastném manželství, dostane zvláštní nabídku. Paolu napadne, aby se vyměnily...

TELENOVELA DVĚ TVÁŘE LÁSKY JE CELÁ ONLINE V ARCHIVU

Jednu z hlavních rolí si zde těsně po hvězdné Esmeraldě zahrála mexická hvězda Fernando Colunga. Toho většina Čechů zná jako Josého Armanda z telenovely pojednávající o slepé chudé dívce, jež se zamiluje do bohatého mladíka.

Slepá láska

Mexický televizní hit, jenž proslavil jeho představitele po celém světě, po letech vyburcoval mexické autory k návratu. Telenovela Slepá láska, kterou můžete sledovat každý den na Prima LOVE, je remakem z roku 2017 a přináší nový pohled a novodobé reálie do vztahu slepé Mariny a bohatého Alberta.

TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Slepou lásku můžete vidět každý den v premiéře po 18. hodině na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.