Agáta Prachařová kvůli natáčení nového pořadu Máma nad věcí málem zmrzla

JIž tuto neděli na obrazovky Prima LOVE zavítá nový pořad Agáty Prachařové – Máma nad věcí. Ten mapuje vše kolem dětí od těhotenství přes porod, péči o kojence až po začátky výchovy a nástup do školy. Více uvidíte v neděli ve 12.05 na Prima LOVE.

Reportáže nového pořadu obsahují praktické zkušenosti matek, ale i odborné rady lékařů. Nechybějí zábavné rubriky, které potěší malé diváky, nebo rubrika Vaření, ve které Agáta vaří nejen pro děti a s dětmi, ale prozradí také zábavnou formou osvědčené recepty pro celou rodinu.

Samotné natáčení ale občas zas taková legrace nebyla, o čemž se přesvědčila Agáta například při rozhovoru s ředitelem Suchdolské školky. „Natáčeli jsme na zahradě školy. Sice svítilo sluníčko, ale byla děsná zima. Měla jsem na sobě jen lehké jarní šaty, neměla jsem ani žádný svetr nebo vestu, navíc jsem byla bez punčoch, takže mi byla příšerná zima. Měla jsem husí kůži jako blázen. Docela jsem štábu záviděla ty jejich teplé bundy, šály a čepice,“ smála se Agáta, která po natáčení ihned mazala domů do tepla a ke kotli horkého čaje. Ten si uvařte i vy tuto neděli a zachumlejte se k Prima LOVE a pořadu Máma nad věcí

Nový zábavný pořad o mateřství Máma nad věcí moderuje Agáta Prachařová. Mapuje vše kolem dětí od těhotenství přes porod, péči o kojence až po začátky výchovy a nástup do školy. Reportáže obsahují praktické zkušenosti matek, ale i odborné rady lékařů. Nechybějí zábavné rubriky, které potěší malé diváky, nebo rubrika Vaření, ve které Agáta vaří nejen pro děti a s dětmi, ale prozradí také osvědčené recepty pro celou rodinu. Na pomoc si navíc přizvala svého syna Kryšpína či svou 94letou babičku. Ke slovu se dostanou i tatínkové, prarodiče a slavné osobnosti. Pořad Máma nad věcí je tu proto, aby pomohl ženám zvládnout jejich důležitou roli a aby v záplavě starostí nezapomínaly vychovávat s láskou a užívat si mateřství! Nejlepší školou života jsou zkušenosti, a právě ty mohou v novém pořadu sdílet!

POŘAD MÁMA NAD VĚCÍ MŮŽETE PO ODVSÍLÁNÍ VIDĚT I ONLINE

Sledujte nový pořad Máma nad věcí ve 12.05 na Prima LOVE nebo online v našem archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.