Seriály a filmy

18. července 2019 22:06

Petra Kloidová

Očkovat dítě, nebo ne? Agáta Prachařová zjistí více v pořadu Máma nad věcí

Agáta Prachařová v pořadu na Prima LOVE provádí maminky všemi radostmi a strastmi, které provázejí rodičovství. Tentokrát se zaměří na společensky velice diskutované téma – očkování. Jak k němu přistupuje sama bývalá modelka a moderátorka Agáta Prachařová?

Pro každého novopečného rodiče je téma očkování obrovským oříškem, kdy často neví, na jakou stranu se má přiklonit. Zdraví dítěte je na prvním místě, ale dokáže očkování opravdu ublížit tak, jak se v poslední době diskutuje v médiích a na sociálních sítích?

Na to se bude ptát Agáta Prachařová českého odborníka na očkování Marka Petráše, jenž zodpoví všechny otázky váhajících rodičů.

V pořadu Máma nad věcí se dozvíte i rady, jak a kam začít chodit se svým miminkem na plavání. Odborníci vám zodpoví otázky, kdy je vhodné vaše miminko seznámit s vodou, a co je nutné zařídit.

Potrava miminek a dětské koliky

Stejně tak se dozvíte o tom, jak by měla vypadat strava kojenců, kteří si ještě neumí zažádat o stravu, proto maminky často podléhají představě, že dítě je neustále hladové.

S potravou miminekje spjaté i bolestivé téma koliky. Jak říká dětská lékařka MUDr. Alexandra Vidnerová, přesný mechanismus vzniku koliky není znám. „Většinou vzniká několik týdnů po porodu a může trvat 3–4 měsíce, a to většinou u větších jedlíků.“ Děťátko totiž rychle a nedočkavě saje, takže spolyká více vzduchu a postupně dochází k odcházení větrů ve větším množství a rozpínání střevních kliček. I to bude téma nového pořadu Máma nad věcí.

Sledujte pořad Máma nad věcí v neděli ve 12.55 na Prima LOVE.

Všechny díly pořadu Máma nad věcí můžete sledovat ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.