Seriály a filmy

9. května 2019 16:24

Petra Kloidová

Známe tři vítěze pořadu Máma nad věcí!

S pořadem Máma nad věcí můžete každý týden soutěžit o několik zajímavých cen. Tentokrát máme tři vítěze. Patříte mezi ně i vy?

Každý týden si pro vás Agáta Prachařová, moderátorka pořadu Máma nad věcí, připravila skvělou soutěž zaměřenou na maminky a divačky tohoto pořadu. Pokud jste tedy bedlivě sledovaly 7. díl, určitě tušíte správnou odpověď na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka zněla takto:

Kdy nejčastěji vznikají strie?

A) v těhotenství

B) v noci

Gratulujeme výhercům:

Lucie Dvořáková z Litvínovic

Veronika Uhlířová z Dačic

David Jarský ze Strážnice

Sledujte pořad Máma nad věcí každou neděli ve 13.05 nebo online v archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 11. 2025

Váš domácí život dnes může být plný života. Nečekaně se u vás zastaví návštěva, nastěhují se k vám nebo odejdou hosté, případně se tam budou rojit dělníci, kteří budou provádět opravy. Je to jistě trochu chaotické, ale také poněkud vzrušující, že máte doma tolik lidí. To, že je den hektický, neznamená, že nebude uspokojivý a zábavný.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.