EXKLUZIVNĚ Show Máme rádi Česko se vrací: Making of materiály z natáčení upoutávky

Pusťte si video a prohlédněte si fotky, které nikde jinde neuvidíte. Velkolepá zábavná show Máme rádi Česko se vrací na obrazovky televize Prima! Opět prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti populárních tváří českého showbyznysu. Co předcházelo natáčení ve studiu?

Určitě vám neunikly billboardy a krátké televizní spoty na Primě, ukazující nelítostný souboj českých velikánů, v němž vyhrát může jen jeden. Vše o pořadu, rozhovory se soutěžícími, zajímavosti ze zákulisí a další najdete na iprima.cz/mameradicesko

Nyní je konečně jasné, co mají společného Karel IV. s Rudolfem II. potažmo herci Martin Dejdar a Jakub Prachař. Tajemní „kluci“ z plakátu proti sobě nastoupí v jedinečném vědomostním souboji Máme rádi Česko.

Těšte se. Nová kola show Máme rádi Česko startují 25. ledna večer na Primě!

Celkem osmi sobotními večery klání vás bude opět provázet ostřílený moderátor Libor Bouček. Kapitány hvězdných týmu budou Jakub Prachař a nově i oblíbený Martin Dejdar.

Kapitáni třeste se. Soudce Libor Bouček opět nastupuje.

Máme také STORYBOARDY k upoutávce! Koukněte se v přiložených dokumentech, jak pracují profesionální filmaři.

Nejprve Karel IV. vítězí nad císařem Rudolfem II. Do rozkreslených obrazů nahlédněte ZDE

TADY je bojový plán pro Rudolfa II. Chudák Karel, jehož hlava odletěla v dál.

A takto se bojovalo před kamerou. Poznali jste, že tady zaskočili za oba herce kaskadéři? Sledujte pozorně oba bojovníky na videu.

Jen na iprima.cz! Projděte si zákulisím ještě prostřednictvím fotek v galerii

Uvidíte například, jak těžký je někdy život herce, zvlášť když v lehkém kostýmu a punčocháčích pracuje hodiny na mrazu ve středověkém interiéru. Na kameru vypadá pára jdoucí od úst dokonale...

Autor: Zuzana SchneidewindKamera: Jan Kundera

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.