EXTRA Jakub Prachař: Tak by vypadal s plnovousem

Prohlédněte si v exkluzivní galerii fotek, jak herci padne umělý plnovous. Tuto variantu rudolfovské bradky vídáte v upoutávce na show Máme rádi Česko, tu první můžete spatřit pouze na našich fotkách ze zákulisí natáčení.

Velkolepá zábavná show Máme rádi Česko se vrací na obrazovky televize Prima! Opět prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti populárních tváří českého showbyznysu z herecké branže, z řad bavičů, moderátorů, sportovců, hudebníků atd.

Večerem bude opět provázet ostřílený moderátor Libor Bouček. Kapitány hvězdných týmů budou Jakub Prachař a nově oblíbený Martin Dejdar. Těšte se 25. ledna večer na Primě!

Během natáčení upoutávky na zábavnou soutěžní show Máme rádi Česko musel představitel Rudolfa II. dvakrát absolvovat nepříjemné lepení umělých vousů.

Zarostlého Jakuba Prachaře moc často nevídáme a proto si ho „užijte“ hned ve dvou podobách.

Která podoba Jakuba Prachaře se vám líbí více? S plnovousem, nebo bez?

Rudolf II. jako živý. Varianta s plnovousem

Bradka císaři ale také sluší

Jen na iprima.cz. Prohlédněte si také fotky ze zákulisí natáčení upoutávky na show Máme rádi Česko!

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.