Seriály a filmy

13. února 2019 11:10

Jana Mrákotová

Jakub Prachař je v Máme rádi Česko prostě doma

Herec Jakub Prachař se v roli kapitána v zábavné soutěžní show pro celou rodinu Máme rádi Česko zabydlel a je tam opravdu jako doma. A znalosti prostředí náležitě využívá.

Jakub Prachař je jedním z kapitánů v soutěži Máme rádi Česko od samého počátku. Zatímco v roli kapitána druhého se vystřídali již čtyři osobnosti. Nyní je to herec a režisér Vojta Kotek. Jakub ale stále dokazuje, že je opravdu kapitánem na svém místě a baví nejen diváky, ale také všechny ve studiu. Podívejte se, jak například definuje v Čechách tolik oblíbené turistické spolky.

Jakub za dobu svého působení v soutěži zažil i celou řadu originálních výher. Podívejte se, jak jeho, ale i Libora a vlastně všechny soutěžící zaujala trofej z druhého dílu - dámské silonky.

Máme rádi Česko sledujte také online.

Máme rádi Česko sledujte zase v pátek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.