Kristýna Nováková: Znalkyně noků a čeho dál?

Odkud znáte tuto sympatickou tvář? Filmů i dalších hereckých zkušeností má za sebou několik. „Když už mne někdo pozná, tak ve spojení s Pelíšky,“ říká trpělivě a s úsměvem pihovatá Kristýna Nováková – Fuitová.

Roli vzpurné tátovy holčičky Jindřišky z Hřebejkových Pelíšků herečce skutečně nikdo neodpáře. Dneska je Kristýně 29 let a vychovává tříletou dcerku Rozárku. Je jasné, že jako vdaná žena a navíc maminka určitě doma vaří. Proto jsme si neodpustili otázku na rozdíl mezi noky a knedlíky. Vaří se vůbec tyto přílohy v její skutečné domácnosti? A kde by nejraději žila po Česku? Mrkněte na video.

Portrét: Vystudovala DAMU, katedru alternativního a loutkového divadla. První filmovou roli dostala v roce 1996 ve snímku Výchova dívek v Čechách (r. Petr Koliha), kde na sebe upozornila v roli školačky Agáty. Následovala Jindřiška ve filmu Pelíšky nebo například role ve filmu Ro(c)k podvraťáků. Loni natáčela nový film Jana Hřebejka Líbánky, ve kterém ztvárňuje sestru Ani Geislerové.

Těšte se na Kristýnu v neděli večer v show Máme rádi Česko. Vysílá se ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.