Máme rádi Česko: Show, která procvičila nejen naše mozky

První vysílací večer show sledovalo přesně 1 007 000 diváků.Připomeňte si premiéru jedné krabice, ale to jak se moderátor Libor Bouček při natáčení popasoval se všetečnými otázkami ze strany soutěžících.

V této zábavné vědomostní show spolu soupeřily dva týmy složené ze tří známých osobností a jednoho kapitána. Členové týmů se vždy po dílu střídali, kapitáni však zůstávali stále stejní.

Prvním byl oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského žezla se chopil úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry Lou Fanánek Hagen. Kapitánům z postu moderátora sekundoval Libor Bouček.

Soutěžící z řad celebrit byli zkoušeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé!

Bavilo vás "Česko"? Sledujte web ZDE a pusťte si více bonusů.

Taky nás bavila tahle videa:

Koukněte se, jak to chodilo v Česku

(Schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.