Moderátor Česka jako expert na knedlíky

Libor Bouček má k naší vlasti blízko a nejen proto, že je autorem scénáře k show Máme rádi Česko. Jak se ukázalo na jednom kurzu vaření moravské kuchyně, Libor není v přípravě jídel žádný teoretik. Vyšlo najevo, že například zvládne hned několik druhů knedlíků.

Každou sobotu večer vás Libor Bouček baví v show Máme rádi Česko. Většinou je při tom oblečen do obleku. Pro změnu ve slušivé červené zástěře a zanořeného do těsta můžete moderátora vidět na videu v úvodu.

Na kurzu vaření si vedl výborně: Do těsta se opřel jako pravý muž, za což byl paní lektorkou lehce napomenut. Podle ní se k těstu musí přistupovat s láskou stejně "jako k ženě". Libor ale potřeboval silou pokořit vejce, jak se bránil v našem krátkém rozhovoru. Co dodat? Jeho moravský knedlíček, zvláštní tím, že místo kvasnic se do něho přidává prášek do pečiva, byl k nakousnutí. Škoda jen, že ho nestihl ochutnat. Kurz totiž musel opustit o něco dříve.

Vše o show Máme rádi Česko najdete ZDE

Pokud se chcete o kurzech vaření dozvědět ještě více, přečtěte si reportáž z webu Prima FRESH TADY

Nahlížet do rozepsaných receptů je během kurzu samozřejmě dovoleno. Foto: Jindra Kodíček

Zuzana Schneidewind, kamera: Jindra Kodíček

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.