Nahé vlajky, chytré celebrity a výčepní Libor Bouček!

Zábavná megashow Máme rádi Česko, která je nabita hvězdami, startuje na Prima family už tuto neděli!

Začátek vysílání některé z celebrit každopádně oslavovaly už ve středu, a to v ryze českém stylu: v české hospodě, s pečeným vepřovým kolenem a hlavně s českým pivem!Začátek vysílání této nové megashow těžko mohl být „češtější“: české pivo, guláš, vepřové koleno, žebírka, utopenci, nakládaný hermelín i jiné „zdravé“ specialitky – a pochopitelně krásné české ženy, některé dokonce s českou vlajkou namalovanou na holé hrudi, takže přítomní muži chvílemi nevěděli, kam s očima – na talíř nebo na vlajky???Připít českým pivem na úspěch nové megashow přišly Dana Morávková, Petra Horváthová, Jana Doleželová, Gábina Partyšová a Tereza Kerndlová. Půllitr piva na přípitek jim pak přímo z tanku natočil moderátor Libor Bouček! Sklenice vyprázdnily až do dna všechny včetně Terezy Kerndlové, která pivu příliš neholduje a dává si ho jenom opravdu výjimečně. Nejen tyto ženy, ale i další desítky známých osobností se během následujících nedělních večerů budou snažit o to, abyste se nejen dobře bavili, ale také se dozvěděli něco o zemi, ve které žijete. A hlavně, můžete si vyzkoušet, jestli budete chytřejší než české celebrity!

Úspěchem show si jsou jistí všichni včetně moderátora Libora Boučka: „Myslím, že tento primárně zábavný formát, odlehčení pro celou rodinu v neděli večer, přesně to tady chybí. Poslední dobou televize nutí diváky, aby pořád někoho hledali, volili toho nejlepšího nebo nejoblíbenějšího. Jako by všichni rezignovali na to, že divák se má především bavit. A tohle zábava bude,“ prohlásil moderátor.

Soutěžit budou herci, zpěváci, moderátoři, sportovci i jiné hvězdy. Moderátor je prověří ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější. Hrát se bude v týmech pod vedením kapitánů Jakuba Prachaře a Lou Fanánka Hagena, ale také individuálně.

V prvním díle, který uvidíte na obrazovkách Prima family už 7. dubna, se představí Martin Dejdar, Jitka Čvančarová, Jiří Mádl, Ladislav Vízek, Gábina Partyšová a zpívající Leoš Mareš. Startujeme ve 20.15 hodin!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.