Pan "Božský" a týmová práce ve 4. dílu Česka. V sobotu večer

Od sexu přes hudbu až k samotnému Bohu. Podívejte se na úvodním videu, koho si do studia pozvali kapitáni klání tentokrát. Co host, to expert na jiné odvětví. Na dalším videu si pusťe rozhovor se Zbigniewem Czendlikem. Je také o tom, jak se poo 20 letech stal typickým Čechem

Doposud válcovali Červení Bílé. Skóre 3:0 hovoří za vše. V show Máme rádi jde ale především o zábavu. A ta nebude chybět ani ve čtyřce.

Show začíná v sobotu ve 20.15 na Primě.

Hvězdami červeného týmu budou sexuolog Radim Uzel, zpěvák Matěj Ruppert a modelka Diana Kobzanová. Za bílý tým nastoupí kněz Zbigniew Czendlik, zpěvák Petr Bende a herečka Kateřina Hrachovcová.

Vše o pořadu, rozhovory ze zákulisí, sestřihy nejlepších scén a další najdete TADY

Zbigniew Czendlik po 20 letech typickým Čechem

Když polský rodák mluví polsky, všímaví kolegové už nacházejí v jeho řeči chybičky. Též za určité charakterové rysy, jež za dvacet let života v Česku nasákl, jej někdy zvou českým „Pepíkem“. Proto jsme s populárním panem farářem naťukli právě typicky české vlastnosti.

Přečtěte si ještě něco o rodu kapitána Jakuba Prachaře. Všimli jste si, jak pronikavě modré oči má slavné trio?

Zuzana Schneidewind, kamera Jan Kundera

Hlasujte v anketě, na kterého z hostů show Máme rádi Česko se nejvíce těšíte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.