Seriály a filmy

31. ledna 2014 07:34

Zuzana Schneidewind

Radek Gipsy Banga jako expert na Žižkov

V sobotu Radek nastoupí v bílém týmu Martina Dejdara. Jako expert na Žižkov, jak zpěváka představuje kapitán. V našem krátkém rozhovoru se například dozvíte, co je pro Čechy typické. Ovšem bráno podle Korejců.

Radka soutěžícího uvidíte už v sobotu.

Show Máme rádi Česko začíná ve 20.15 na Primě!

Celé díly pořadu můžete sledovat na Prima PLAY. Zajímavosti ze zákulisí, bonusová videa a rozhovory hledejte na webu iprima.cz/mameradice

A ještě něco málo ze soukromí známého muzikanta:-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2026

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.