Šest zkoušených, kteří večer možná změní dějiny Česka

Domníváte se, že o moderních dějinách nebo například muzice naší země máte celkem slušný přehled? Pak určitě víte, kdo je autorem textu „Rozvírej se rovnátko“ nebo, kde se skrývá malý úchyl. Seznamte se v úvodním videu, kdo nastoupí v dalším dílu zábavné megashow Máme rádi Česko.

Všichni hosté, kteří touhle show prošli Česko milovali, Josef Náhlovský ho ale rád nemá. Tedy takhle, má rád zemi, ale název Česko se mu hodně protiví. Správně je podle něj Čechie. Pro svůj názor se dovolává souhlasu u kamaráda Františka Ringo Čecha, to se ale šeredně spletl! Taková rivalita hned od první minuty?

A jdeme prověřovat hvězdné znalosti – hádají se filmové a hudební ukázky, hraje se tichá pošta. V té naprosto s přehledem exceluje Fanánek! Nejen, že umí skvěle odezírat ze rtů, jeho obrovská devíza je hlavně v tom, že se zná s Karlem Gottem, o kterém příběh v tiché poště je. Takže kromě toho, co slyší, si spoustu informací sám domyslí. A většina toho je správně! Díky téhle megahvězdné známosti vybojuje pro svůj tým skoro maximální možný počet bodů!

Tady malá ochutnávka: Náhlovský čte o Jágrovi:-)

Týmu Fanánka se překvapivě daří i přesto, že se jeho členové mezi sebou moc neznají. František Ringo Čech si půlku večera myslí, že vedle něj soutěží Andrea Verešová, a ne Andrea Kerestešová! V jednu chvíli dokonce zahlásí: „Slečna Verešová nemá sluchátka!" Asi nemá zrovna svůj den, protože po pár minutách v rámci hádání hudebních ukázek nepozná ani svoji vlastní pecku Pražákům těm je tu hej.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.