Sledujte sobotní díl vašeho Česka online. Možnost je časově omezena

Komu utekl sobotní díl zábavné vědomostní show Máme rádi Česko v televizi, může si ho celý přehrát hned v úvodu článku. Víte toho víc, než dnešní šestice známých tváří české hudební, herecké, a dokonce sexuologické scény? Otestujte se se soutěžícími a bavte se u toho!

V týmu Jakuba Prachaře jste mohli vidět zpěváka, kytaristu a herce Adama Mišíka, prezidentku nadačního fondu Kapka naděje Vendulu Svobodovou a herce a moderátora Jana Rosáka. (Připomeňte si ho jako českého otce Furu z Pevnosti Boyard nebo nejnověji v roli kardiochirurga v seriálu Modrý kód.

Kapitán Jan Dolanský si do arény pozval zpěvačku Žofii Dařbujánovou, sexuoložku Lauru Janáčkovou a herce Miloslava Mejzlíka.

Dalšípremiérový díl zábavné vědomostní show Máme rádi Česko si nenechte ujít zase v sobotu ve 20.15 na Primě!

A zde se ještě podívejte, jak přítomnost moderátora legendárního Videostopu Jana Rosáka rozhodila Libora Boučka, moderátora Česka:

Znáte odpověď na tuto filmovou hádanku?

Hlasujte v anketě níže, na koho z prvních soutěžících se těšíte nejvíc:

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.