Užijte si sobotní večer s Boučkem, Dejdarem a Prachařem v Máme rádi Česko

V sobotu ve 20.15 si rozhodně nezapomeňte zapnout Primu! Startuje totiž třetí série zábavné soutěže Máme rádi Česko. V následujících týdnech se můžete těšit na 10 nových dílů, které opět uvádí Libor Bouček. Kapitány budou staří známí Martin Dejdar a Jakub Prachař.

„Jsme velmi rádi, že můžeme uvést třetí řadu pořadu Máme rádi Česko. Jedná se o divácky úspěšný formát soutěže. Každý si zde může prověřit své znalosti, poslechnout si písně od oblíbených českých interpretů či se pobavit nad bonmoty kapitánů obou týmů. A že to tentokrát bude opravdu jiskřit,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Deset nových dílů bylo natočeno na přelomu ledna a února. V prvním díle se představí v týmu Jakuba Prachaře půvabné herečky Anna Šišková a Lenka Krobotová. Třetí posilou bude herec Vojta Kotek. V týmu Martina Dejdara budou bojovat zpěvák Petr Janda, zpěvačka Marta Jandová a mladý herec Zdeněk Piškula.

Podívejte se na upoutávku:

„Třetí série je opět pěkně vypjatá, soutěživost kapitána Martina Dejdara se ještě více vystupňovala, ale pověstná štěstěna Jakuba Prachaře také nikdy nespí, tak uvidíme, jak tohle všechno dopadne,“ usmívá se Libor Bouček, moderátor, dramaturg a scenárista v jedné osobě.

„Líbí se mi, že všichni, kdo sem přijdou, mají chuť si hrát. Přesto, že princip soutěže je daný a stejný, každý díl má jiný průběh a pokaždé mě něco překvapí,“ říká Martin Dejdar.

Mezi oběma kapitány to pořádně jiskří. „O nic jsme se nevsadili, vyhecují nás vždycky lidi. Oba jsme soutěživí, takže nastává málem až bratrovražedný souboj. A svou roli tu hraje i škodolibost. Není nic hezčího, než se jeden druhému vysmát za něco, co se mu nedaří. To je přece typická česká vlastnost a my se tomu s Martinem nijak nebráníme,“ říká Jakub Prachař.

Pořad Máme rádi Česko je natočen na základě licence podle původního formátu I love my country holandské produkční společnosti Talpa, který se vysílal již ve více než 25 zemích světa, například ve Velké Británii, Itálii, Francii, Německu, Švédsku a Polsku. V České republice bylo již natočeno 26 dílů s celkem 156 osobnostmi. Ve třech sériích zaznělo 156 filmových písní a 104 filmových ukázek. V publiku se prostřídalo celkem 5200 diváků.

Socha svatého Václava, která je vidět v pozadí celého pořadu, je navržená architektem Martinem Hruškou. Její výroba byla velmi náročná a trvala 28 dní. Ač to na první pohled nevypadá, i s podstavcem váží 250 kg.

Dívejte se v sobotu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.