V Máme rádi Česko předvede Dejdar jelena. To se budete divit!

Máme rádi Česko III - Dejdarův jelen

V sobotu se na vás valí další vlna zábavy s pořadem Máme rádi Česko. Sledujte ho od 20.15 na Primě. Už teď ale můžete nakouknout lehce pod pokličku a zjistit nejen jména hostů, ale i pár věcí, na které se můžete těšit.

Jako vždy vás v rolích kapitánů pobaví Martin Dejdar a Jakub Prachař. Jakubův tým bude opět stát na dvou ženách. První z nich je modelka a Miss Gabriela Kratochvílová, která má momentálně „vedlejšák“ jako moderátorka Zpráv FTV Prima. Nesmí chybět ani její moderátorský kolega Roman Šebrle, jinak úspěšný sportovec. A do třetice se představí herečka Jitka Smutná, hvězda oblíbených „primáckých“ seriálů Vinaři či Cesty domů.

Za tým Martina Dejdara budou tentokrát hrát muzikálový zpěvák a novopečený tatínek Václav Noid Bárta a kutilské sourozenecké duo Adéla a Dalibor Gondíkovi. Oba si na Máme rádi Česko odskočili z natáčení nového hobby pořadu televize Prima Gondíci s. r. o.

Klání bude jako tradičně neúprosné. Martin Dejdar se navíc nechal slyšet, že doma trénoval mačkání tlačítka a je odhodlaný to Jakubovi nandat!

Prohlédněte si galerii:

Těšte se na upoutávky z filmů. Díky nim zavzpomínáte s Lukášem Vaculíkem a Sagvanem Tofi na Kamaráda do deště nebo s Luďkem Sobotou na komedii Jáchyme, hoď ho do stroje, ale dozajista se pobavíte nad pěveckým výkonem Martina Dejdara à la Vlasta Burian.

Salvy smíchu očekávejte při disciplíně vysvětlování pojmů. Nebudou se totiž vysvětlovat obyčejné pojmy, ale tým bude muset uhádnout, jakého živočicha jejich kapitán popisuje. A pozor, nejen rodové, ale i druhové jméno! Můžeme už teď prozradit, že s netopýrem velkouchým to bude mít Martin zatraceně těžké. Chybět samozřejmě nebudou ani oblíbené disciplíny „bouchací krabice“, překlady z různých nářečí či umisťování lokalit na slepou mapu. Zatipovat si budete moci společně se soutěžními týmy, jaké tváře dvou osobností zmixovala produkce dohromady. Autoři pořadu tentokrát zvolili osoby blízké Jakubovi Prachařovi. Co myslíte, kdo se na fotografiích objeví?

To a mnohem více zjistíte v sobotu ve 20.15 v dalším díle pořadu Máme rádi Česko!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.