V TV nebylo: Exploze humoru z jedničky Česka navíc

Tohle jste v televizi neviděli. Kdo první explodoval a proč? Je u nás Gagarin chudák, když ho „jenom vystřelili“? Pouze na našem webu si vychutnejte ještě několik vtipných momentů z natáčení uplynulého 1. dílu soutěžní zábavné show Máme rádi Česko. Stojí za to!

Pokud vám 1. díl show unikl, nevadí. Můžete si ho přehrát na PrimaPLAY TADY

Vše o pořadu Máme rádi Česko najdete na iprima.cz/mameradicesko

Kapitáni Martin Dejdar a Jakub Prachař odhodili kostýmy vladařů v dál a vstoupili do nového boje. Jak si vedli soutěžící jejich týmů z 1. dílu, už víte. Markéta Konvičková, Roman Ondráček, Miloš Pokorný, Janek Ledecký, Monika Absolonová a Marek Taclík nezklamali a vtipnou formou potvrdili, že mají rádi Česko. O zábavu jde v tomto boji na prvním místě. Těšte se na další kolo opět v sobotu večer ve 20.15

Na videu si ještě můžete připomenout zákulisí natáčení upoutávky na MRČ

(schneidy, kamera: jakunda)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.