Seriály a filmy

3. února 2014 07:20

Zuzana Schneidewind

Ze zákulisí televize: Takto se točily zimní znělky. I Česko má svou

V té na show Máme rádi Česko musí "horolezci" Libor Bouček a Martin Dejdar odolávat větru sněhu při výstupu na vrchol. Kdo byl rychlejší než oni? V další ze znělek se Geňa z Partičky tulí k obrovskému chlupáčovi, psu Berymu. Na co ho Geňa nalákal? Že by na doušek rumu?

Přinášejí zimní pohodovou atmosféru do vašich domovů. Znělky hlavních pořadů televize Prima:

Máme rádi Česko, Partička, Zpravodajství FTV Prima, Cesty domů, Vylomeniny a Farmář hledá ženu.

V televizi vidíte zasněženou zimní krajinu, v pozadí ostré vrcholy hor. Klipy ovšem vznikají ve studiu, pak už musí filmaři kouzlit.

Tak se rodí televizní znělka. Nahlédněte do zákulisí natáčení na videu:

A takto vše vidíte na obrazovkách. Zelené pozadí střídá "příroda" jako živá. Prohlédněte si nové znělky.

Znělka se Zdeňkem Pohlreichem:

Znělka s Josefem Klímou a Ivou Kubelkovou:

Pořadu Máme rádi Česko:

Tady znělka Partičky:

Tady zpravodajství:

A tady na Cesty domů:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 7. 2025

Někteří lidé mají tendenci být plaší. Téměř se omlouvají za to, že žijí. Pro ně je důležité držet se při zemi. Pravděpodobně si myslíte, že jste takoví, ale jste na omylu, Berani. Potřebujete se trochu ujistit. Uvnitř vás se skrývá spousta zajímavých věcí, které potřebují vyjít na povrch. Věřte si.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.