Prima maminka

26. února 2023 19:00

Lea Janochová

Mámy sobě: Navoněným fotkám z Instagramu nevěřím, říká máma Veronika Arichteva

Je herečkou a také oblíbenou influencerkou. Na sociálních sítích už roky sdílí svůj život se vším, co k němu patří. Příkrasy a dokonalost nehledá. A její pohled na svět nezměnil ani fakt, že se před třemi roky stala mámou. Naopak. Nedokáže si prý představit, že by syna Luku ze sdílení s okolním světem vynechala. V pořadu Mámy sobě se rozpovídala o respektujícím rodičovství i o tom, co je podle ní v životě na sociálních sítích za hranou.

Pokud bychom Veroniku Arichtevu měli charakterizovat dvěma slovy, pak by zněla asi takto: Nadhled a pohoda. Život bere takový, jaký je a z málo čeho se posadí na zadek. K výchově syna, kterému letos budou tři roky, přistupuje podobně. Navíc ovšem s respektem a pokorou.

O rodičovství a mateřství si povídala s Andy Antony v pořadu Mámy sobě.

Jak péči o děti a nový životní styl i úlohu zvládají slavné mámy? Čím nás mohou inspirovat a jak se vyrovnávají s vlastními chybami? Je online mateřství dočasným trendem, nebo má skutečně co nabídnout?

Sledujte jednou za dva týdny pořad o mateřství bez filtrů a snahy o dokonalé rodičovství. Protože kdo jiný, když ne #mámy sobě.

Pořadem provází Andy Antony, dramaturgii má na starost Míša Švarcová.

Partnerem projektu je Česká mincovna.

Insta - rodičovství

Veronika Arichteva, která letos oslaví 37. narozeniny, se rozhodně nebojí jít s kůží na trh. Na Instagramu má více než půl milionu sledujících, s nimiž sdílí zásadní i vtipné okamžiky, které prožívá. Důležitá je pro ni ale autenticita a upřímnost. Dokonale stylizované „momentky“ na jejím profilu neuvidíte.

„Mě by strašně vyčerpalo ukazovat něco hezkého. Uklidit bordel, abych ukázala, že je u nás uklizeno, všechno super a zalité sluncem, by mě stálo dost sil,“ přiznává oblíbená herečka s tím, že ukazování reality považuje za správné.

Veronika Arichteva se o výchově nejen na sociálních sítích rozpovídala v pořadu Mámy sobě, který vás potěší i pobaví. A ujistí vás, že v tom nejste samy. Protože kdo jiný, když ne #Mámysobě.

POZOR! Soutěžíme s Českou mincovnou

Hlavním partnerem pořadu je Česka mincovna

Česká mincovna z Jablon­ce nad Nisou je spolehlivým partnerem České národ­ní banky již od svého založení v roce 1993. Za tu dobu vyrazila na 3,5 miliardy min­cí. Pro ČNB vyrábí veškeré kovové oběživo, které Čechům cinká v kapsách, tj. 1, 2, 5, 10, 20 a 50Kč mince, ale také všechny zla­té a stříbrné pamětní mince s nominální­mi hodnotami 200, 500, 5 000 a 10 000 Kč.

Vedle výroby pro potřebu státu Česká mincovna každoročně připravuje vlastní emisní plán, který obsahuje stovky titulů. Snoubí se v nich špičkové umělecké a řeme­slné zpracování, přísně omezený emisní náklad a přednosti drahých kovů. Investiční mince nabízejí uchování a zhodno­cení finančních prostředků.

Dárkové mince a medaile jsou pak určené k různým příležitostem jako např. novorozeným miminkům, novomanželům či absolventům škol a je možné na ně vyrýt osobní věnování. Zlato a stříbro jsou symboly luxusu již tisíce let, po které lidem propůjčovaly moc, umožňovaly budovat i bořit říše, budit zájem krásných žen a jít za svými sny. Díky České mincovně už člověk nemusí být egypt­ským faraonem nebo karibským pirátem, aby se mohl těšit z lesku drahého kovu a výhod, které přináší.  Přesvědčte se sami na www.ceskamincovna.cz

Sdílejte článek
Štítky Instagram herec sociální síť Česká mincovna Veronika Arichteva rodič Mámy sobě

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.