Bára Basiková jako prezidentka a Michal Horáček jako její mentor. Úterní show MARTA vás pobaví!

Další epizoda show MARTA Marty Jandové sice přinese jako hlavní hosty zpěvačku Báru Basikovou a renesančního muže a umělce Michala Horáčka, nakonec se ale bude vše točit kolem politiky. Dívejte se na Primu v úterý ve 21.45!

Jako první usedne na pódium Martina kolegyně, zpěvačka Bára Basiková. Ta o sobě prozradí, že jakkoliv možná působí dosti suverénně, zdaleka takovou suverénkou není, a naopak žije normálním životem – chodí na kupovat, na úřady. A dokonce jezdí na černo!

Podívejte se na video:

Marta si samozřejmě s Bárou popovídá i o manželství a o dětech, a také o Bářině nové pracovní pozici – stala s totiž producentkou, kvůli svojí kamarádce Nadě Válové. A první producentský počin Báry Basikové budete moci v show MARTA také sami posoudit, protože Naďa do talkshow také dorazí, a obě dámy dokonce spolu zazpívají.

Druhým hostem Marty Jandové je Michal Horáček, kterého s Naďou i Bárou pojí nejedna hudební spolupráce. Marta bude samozřejmě s Michalem muset probrat to, jak píše pro zpěváky texty, ale i jeho další různá angažmá. Řeč se dostane také na jeho (neúspěšnou) prezidentskou kandidaturu, během níž zažil Michal Horáček mnoho zajímavých a nečekaných situací.

Jak udělat prezidentku?

Vzhledem k jeho zkušenostem nabude Marta dojem, že by byl Michal ideálním mentorem pro vytvoření nového kandidáta na prezidenta. V případě talkshow MARTA se ale bude jednat o prezidentku.

Sledujte to ve videu:

A nejen Michal Horáček dokáže v tomto ohledu dobře poradit. Bára Basiková tak dostane dalšího mentora – Ester Kočičkovou. Co jí performerka a šansoniérka poradí?

Video napoví:

V úterý bude v show MARTA opravdu skvělá zábava, nenechte si ji proto od 21.45 na Primě ujít!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.