Co má společného Bára Poláková, Vojtěch Dyk, Eva Samková a Ondřej Ruml? Všichni se sejdou v úterý v show MARTA!

Show MARTA Marty Jandové startuje v úterý ve 21.35 na Primě po seriálu Krejzovi. Tentokrát se v ní sejdou především Martini přátelé z hudební branže. Bude legrace!

Bára Poláková je mimořádně vytížená. Nejenže hraje coby herečka a zpívá jako zpěvačka, věnuje se i natáčení videoklipů a zejména pak výchově svých dvou dcer. Martu Jandovou bude proto přirozeně zajímat, jak tohle všechno Bára stíhá…

Podívejte se na upoutávku show MARTA:

I když Báru Polákovou zná spousta lidí spíš jako herečku, pro Martu Jandovou je Bára kolegyně–zpěvačka víc než herečka. To ale Báru dojme, v podstatě ji to dojímá kdykoliv, když vystupuje na jevišti. Vždycky ji překvapuje, že lidi na její koncert vůbec přišli!

Bára Poláková je velká kamarádka s olympijskou snowboardistkou Evou Samkovou, která si dokonce zahrála v jejím klipu. Nebylo to ale vůbec tak, že by holky byly kamarádky už předtím. To jen Báru napadlo, že jí Eva bude určitě sympatická a že by v jejím klipu měla hrát.

Mrkněte se, jak se ty dvě osobně seznámily:

V show MARTA ale nebudou vystupovat tentokrát jen ženy, ale také hned dva zpěváci – Vojtěch Dyk a jeho tajné překvapení, kolega zpěvák Ondřej Ruml. Vojtěch Dyk divákům prozradí, co zrovna profesně chystá, a s Ondrou Rumlem i Bárou Polákovou názorně předvedou, co je to looper a jak funguje. Vojtěch Dyk se také přezuje do dámské obuvi. Proč? Protože ho k tomu přemluví Marta Jandová:

A aby těch překvapení nebylo málo, na úplném závěru vnese trochu kubánského šarmu a elegance do české talkshow Doris, kubánská tanečnice a manželka Ondřeje Rumla. Nezapomeňte se dívat v úterý ve 21.35 na show MARTA!

Sdílejte článek