Co mají společného Ewa Farna a Debbie? Marta Jandová vám to v show MARTA poví

To, že se spolu sejdou v show MARTA, není zdaleka všechno. Dvě mladé zpěvačky toho pojí ještě mnohem více. Oč se jedná? To se dozvíte v další epizodě show MARTA, kterou Prima vysílá v úterý ve 21.45 na Primě.

Jako první usedne do Martina křesla pro hosta Ewa Farna. Jak se Martě podaří vypočítat, zásadní mezníky jejich života vždy dělí 16 let. Ewa začala zpívat o 13 let dříve, a stejně tak měla i o 13 let dříve než Marta Jandová potomka. Ewa sice stále zpívá, nyní je však čerstvě maminkou. Zpěv a koncertování si nicméně užívala i během těhotenství. Jak v současnosti zvládá roli matky a zároveň zpěvačky?

Každý v Čechách ví, že Ewa Farna není původem Češka, ale pochází z Polska, kde je mimochodem stejnou, ne-li větší star než u nás. Její rodina pochází z Polska, rodina jejího muže z Čech a oni sami žijí v Čechách. Jakým jazykem tedy bude její syn mluvit?

Podívejte se na video ze show MARTA:

Protože je show MARTA také o tajných hostech, musela Marta Jandová vybrat i pro Ewu podobné překvapení. Jaké? Do show přijal pozvání písničkář Pokáč. Znáte ho? Je to dost v pohodě týpek, o čemž vás přesvědčí nejen show MARTA, ale třeba už teď i tohle video:

Druhým hostem Marty Jandové bude Debbie, zpěvačka s neopakovatelným hlasem. A co že má Debbie společného s Ewou Farnou? Ani Debbie nepochází z Čech, narodila se v Německu, kde po narození mnoho let žila. O Debbie Matra Jandová dobře ví, že žije na farmě a miluje jízdu na koni. Neodolá proto a nechá si od Debbie správně vysvětlit, jak jezdit.

Mrkněte se na kurz jízdy na koni v show MARTA:

Samozřejmě i pro Debbie musela Marta Jandová vymyslet tajného hosta, a kdo jiný potěší milovnici koní a koňských závodů než několikanásobný vítěz Velké pardubické a největší žokej naší historie Josef Váňa. Ten se sice rozpovídá také o závodění, nejzajímavější jsou ale pasáže o něčem zcela jiném…

O jízdě na praseti a koze:

Show MARTA sledujte v úterý ve 21.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.