Dvě skvělé zpěvačky a Petr Malásek v show MARTA. Co práskne na Martu Kubišovou?

Úterní epizoda talkshow MARTA přivítá Martu Kubišovou a Anetu Langerovou, druhým tajným hostem bude skladatel Petr Malásek. Na Martu Kubišovou přitom leccos nečekaného prozradí. Dívejte se od 21.35 na Primě!

Petr Malásek je nadaný hudebník i skladatel. S Martou Kubišovou i Anetou Langerovou spolupracuje dlouhodobě, stejně jako s řadou předních českých zpěvaček.

Žádná z nich na něj přitom nedá dopustit. S Martou Kubišovou je pojí letitá spolupráce, Petr byl dokonce prvním hudebníkem, který s Martou začal po revoluci koncertovat. Co je na Petrovi tak jedinečné?

Marta Kubišová v tom má jasno. Sledujte video:

Marta Kubišová je vůbec zvláštní člověk, Petr Malásek přihodí jednu vtipnou historku ze společné cesty na koncert:

Celou epizodu talkshow MARTA sledujte v úterý ve 21.35 na Primě. Těšit se můžete i na společnou píseň Anety Langerové a Marty Kubišové, kterou právě pro tyto dvě zpěvačky Petr Malásek napsal.

Sdílejte článek
Štítky talkshow

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.