Exkluzivně: Václav Noid Bárta režíroval znělku k talkshow MARTA své kamarádky Marty Jandové. Mrkněte se!

Zpěváka Václava NOIDA Bártu jsme navštívili na letišti nedaleko Prahy. Tentokrát tam však nezpíval, ale režíroval znělku k nové talkshow Marty Jandové. Její první epizodu uvidíte na televizi Prima v úterý ve 21.35!

„S Martou se léta kamarádíme, proto, když mě požádala, jestli bych s ní nenatočil znělku k její nové talkshow, ani chvíli jsem neváhal, jen jsem se podíval do diáře, zda mám v tom termínu volno, a pak hned na nabídku kývnul,“ pochlubil se zpěvák.

Václav se totiž vedle zpívání a hudební scény věnuje také režisérské profesi, která ho rovněž baví a naplňuje. „Moc mě to potěšilo, že si mě Marta vybrala, protože už delší dobu se kromě zpívání věnuji také režii.

Podívejte se na znělku talkshow MARTA:

Natáčení probíhalo na letišti nedaleko Prahy od odpoledne téměř do nočních hodin, a naštěstí nám vyšlo počasí,“ dozvěděli jsme se dále.

„Točili jsme metodou jednoho záběru, to znamená, že se Marta objeví v několika úlohách – jako hudební režisérka, protože si napsala úvodní písničku, druhou část znělky jsme točili právě tady na letišti a tam bude vyzařovat taková ta volnost,“ popsal nám zpěvák.

„S Martou se mi spolupracuje vždycky moc fajn, ona je na place profesionálka, já měl jasnou vizi o výsledku, a proto celé natáčení proběhlo ve skvělé atmosféře. A výsledek se nám, troufnu si říct, povedl. Také mě potěšilo, že si mě Marta do svého nového pořadu pozvala, v určitých věcech jsme si dost podobní,“ dodal závěrem zpěvák.

Na výsledek se mohou diváci těšit již od úterý 3. září od 21.35 na Primě v nové talkshow MARTA.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.