Jsou lékaři hypochondři? O tom budou polemizovat Marta Jandová a profesor Pirk

Profesor Jan Pirk je tajným hostem v show MARTA pro Petra Jandu. Se známým zpěvákem pojí kardiochirurga dlouholeté přátelství. Také s Martou Jandovou ale bude mít pan profesor, co řešit. Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na další epizodu show MARTA!

Marta Jandová je sice rockerka, svého životního partnera ale nenašla v oblasti showbusinessu, ale právě v medicíně. Nikoliv v kardiochirurgii jako pan profesor Pirk, ale v čistě dámské záležitosti. Manžel Marty Jandové Miroslav je gynekolog. Proč se na tuto dráhu vydal? Má pro to překvapivé vysvětlení…

Podívejte se na video ze show MARTA:

Souhlasí profesor Pirk s tím, že většina lékařů jsou hypochondři? Sledujte show MARTA v úterý ve 21.35 na Primě. Dozvíte se v ní mimo jiné i to, jak funguje a jak vypadá umělé srdce. Profesor Pirk jej totiž nosí takřka stále při sobě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.