K čemu inspiruje Marek Ztracený svého syna? Pobavte se nad ochutnávkou z talkshow MARTA

Do prvního dílu své talkshow MARTA si Marta Jandová pozvala jako druhého hosta zpěváka Marka Ztraceného. Ten ji překvapí vyprávěním o tom, k čemu inspiruje svého malého syna. Překvapí i vás. Na exkluzivní ochutnávku se mrkněte již nyní, show MARTA sledujte na televizi Prima v úterý ve 21.35.

S Markem Ztraceným se Marta Jandová přátelí již léta. Není proto divu, že si jej pozvala do své talkshow coby hosta. S prvním hostem Ondřejem Brzobohatým navíc i Marka pojí dlouholeté přátelství, dva zpěváci se znají dokonce již od základní školy.

Kariéra Ondřeje Brzobohatého byla možná o něco strmější, na druhou stranu i Marek Ztracený se v průběhu let propracoval a dnes snad není již nikdo, kdo by jeho jméno neznal – ať už díky jeho vlastním písničkám, které sám zpívá, nebo díky písním, které napsal pro jiné populární zpěváky. Není proto divu, že by rád k hudební kariéře navedl svého malého syna.

Když nedávno naposledy zasedl a začal skládat, vypadalo to, že se jeho synek začíná vydávat v jeho šlépějích…

Podívejte se na video z talkshow MARTA, k čemu nakonec Marek svého syna inspiroval:

Jaké překvapení v podobě tajného hosta připravila Marta Markovi Ztracenému? To uvidíte již v úterý ve 21.35 na Primě v první epizodě talkshow MARTA, kterou můžete sledovat online na iPrima.cz!

Sdílejte článek
Štítky požár show talkshow inspirace

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.