Markovi Ztracenému dojdou v talkshow MARTA slova. Jaké tajné hosty mu Marta Jandová přichystala?

Jedním z hlavních rysů nové talkshow MARTA Marty Jandové jsou překvapení pro hosty v podobě tajných hostů. Jaký šok uštědří svým výběrem Marta Jandová svému kamarádovi a kolegovi Markovi Ztracenému? Podívejte se už nyní na video a celý díl show sledujte v úterý ve 21.35 na Primě.

Není nad to potěšit kamaráda. Pravděpodobně to si řekla Marta Jandová, když vybírala tajné hosty pro Marka Ztraceného, jehož si pozvala do prvního dílu své televizní show MARTA.

Protože Marka dobře zná, ví, že je obrovským fanouškem Nedvědů, nikdy s nimi ale dosud neměl možnost se osobně setkat, nebo si s nimi dokonce zahrát a zazpívat. Není se proto čemu divit, že mu Martino překvapení doslova vyrazí dech.

Podívejte se na ochutnávku ze show MARTA:

Zahraje si nakonec se svými idoly Marek Ztracený? To uvidíte již v úterý ve 21.35 na Primě v celé epizodě talkshow MARTA, kterou můžete sledovat i online na iPrima.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.