Patricie Solaříková má nového pejska. Kde k němu přišla? Může za to show MARTA

V úterní epizodě talkshow MARTA se představí Marta Kubišová. Jejím tajným hostem bude herečka Patricie Solaříková. Obě dámy pojí láska ke zvířatům. Dívejte se již nyní na video z pořadu a v úterý ve 21.35 sledujte show MARTA.

Marta Kubišová je známá zpěvačka, v posledních letech se ale proslavila také svojí láskou ke zvířatům a pořadem, který nechtěné psí a kočičí mazlíčky umisťuje z útulků k novým majitelům. A podobný nápad měla i Patricie Solaříková, když ji Marta Jandová pozvala jako tajného hosta pro Martu Kubišovou do své show.

Patricie chtěla v rámci show udělat něco podobného – přivést pejsky z útulků a pokusit se je seznámit s jejich novými mazlíčky. Do cesty jí ale vstoupil Čolek, a tím se celý plán mírně zkomplikoval…

Podívejte se na video ze show MARTA:

Celou talkshow MARTA s Martou Kubišovou a Anetou Langerovou jako hlavními hosty sledujte na Primě v úterý ve 21.35.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.