Show MARTA a Paní herečky české scény: Iva Janžurová a Jitka Schneiderová

Do dalšího dílu své show si Marta Jandová pozvala dvě dámy, které září na poli českého herectví – Ivu Janžurovou a Jitku Schneiderovou. Dívejte se na show MARTA v úterý ve 21.45 na Primě.

Oba hosty dnešní show MARTA spojuje to, že jim patří prkna, co znamenají svět. Pro Jitku Schneiderovou byla navíc Iva Janžurová vždy hereckým vzorem a ikonou.

Sledujte upoutávku show MARTA:

Svoji zábavu započne Marta Jandová s Jitkou Schneiderovou. Ta kromě nezapomenutelných filmových a divadelních postav utkvěla veřejnosti v hlavě díky svému úspěšnému účinkování v televizní taneční show, kde se dostala až do finále. Tanec má prostě v krvi, což předvede se svým tajným hostem, bývalým tanečním partnerem Markem Dědíkem.

Podívejte se na video:

Co osobně Jitka Schneiderová nechápe, to je, kde ve svém věku a pracovní vytíženosti bere energii druhá hvězda show MARTA, Iva Janžurová. „Janžurka“ na to má jasnou odpověď:

Iva Janžurová zazářila v bezpočtu rolí, jednou z nezapomenutelných je rozhodně za ve filmu Pane, vy jste vdova. A právě tento film inspiroval jak Jitku, tak Martu – hádejte v čem! Samozřejmě scénou, kdy si Iva Janžurová propichuje stehno špendlíkem. Obě dámy si to samozřejmě v show MARTA budou muset vyzkoušet samy na sobě.

Jak to dopadne? Odpověď máte ve videu:

Jak to bylo s operací srdce Ivy Janžurové a jak to u ní doma vypadá, když v televizi dávají film, kde hraje?

To vše a mnohem víc se dozvíte v show MARTA v úterý ve 21.45 na Primě, hned po seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.