Show MARTA na téma legendy: V úterý Marta Jandová přivítá svého otce Petra Jandu a další

Marta Jandová má sice jako dcera pocit, že o svém otci ví téměř všechno, ten ji ale v další epizodě show MARTA vyvede z omylu! Dívejte se v úterý ve 21.35 na Primu na další epizodu televizní show, v níž Marta Jandová přivítá hned čtyři hosty, které lze rozhodně považovat za legendy svého oboru!

Svého otce se bude Marta Jandová ptát třeba na to, jaké to bylo, když Olympic prorazili a když slyšel poprvé svoji píseň v rádiu. Petr Janda je znám svou slabostí pro ženy, především pro ty mladší. Jeho současná manželka Alice je dokonce mladší než jeho dcera Marta, i přesto spolu tyto dvě jeho nejbližší ženy skvěle vycházejí.

Marta Jandová v úterní epizodě talkshow nicméně zavzpomíná na to, jak se s Alicí poprvé setkala. Tou dobou totiž žila v Německu a do Čech nedojížděla tak často. Když velmi mladou partnerku svého otce poprvé zahlédla, poměrně ji její nízký věk překvapil. U Jandů je ale všechno trochu jinak. Jak se Petr Janda rozpovídá, jeho vnuk má starší manželku než on sám… Nechápete?

Podívejte se již nyní na ukázku ze show MARTA:

Tajným hostem pro Petra Jandu bude profesor Jan Pirk, legenda české kardiochirurgie, který má na svém kontě více než 7500 operací a kolem 300 transplantací srdce. Není proto divu, že pan profesor do vysílání přinese hned několik „náhradních“ dílů včetně umělého srdce, jehož funkce dokonale popíše.

O Janu Pirkovi je známo, že je velkým sportovcem, ale jak to má se sportem rocker Petr Janda? Až tak horké to nebude. Co však oba přátele spojuje, to je láska k fotbalu, konkrétně k vršovickým týmům Slavia a Bohemians. A láska k fotbalu profesora Pirka a Petra Jandu pojí také s dalším tajným hostem, a to Martinem Dejdarem. Až na to, že Martin Dejdar fandí letenské Spartě…

Co dělá slavný komik a herec pro své zdraví? Mimo jiné si udělá legrácku z Marty:

Druhým hlavním hostem show Marty Jandové je šarmantní slovenský herec Juraj Kukura, který je dobrým přítelem Petra Jandy. Zvláštní ovšem je, že přátelství mezi nimi zdaleka není letité, ale o to je přátelské pouto silnější.

Jak se Petra Janda a Juraj Kukura spřátelili? Podívejte se na video:

S Jurajem Kukurou se bude Marta Jandová bavit mimo jiné o jeho manželství, o tom, proč si i po letech strávených společně se svou ženou stále vyká, a samozřejmě dojde také na píseň, kterou Petr Janda společně s Jurajem Kukurou nazpívali. Má totiž poměrně zábavný text i historii vzniku.

U úterního dílu show MARTA se prostě budete výborně bavit. Primu sledujte ve 21.35!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.