Show MARTA přivítá dvě paní herečky – Terezu Brodskou a Jitku Čvančarovou

Marta Jandová ve své show v úterý ve 21.45 uvítá dvě přední české herečky, Terezu Brodskou a Jitku Čvančarovou, které doplní ještě dva tajní hosté. Dívejte se v úterý večer na Primu!

Tereza Brodská, kterou na Primě už brzy uvidíte v připravovaném seriálu Slunečná, se rozpovídá o novém filmu, který právě natočila spolu s režisérkou Terezou Kopáčovou podle scénáře Alice Nellis.

Natáčení bylo náročné mimo jiné o proto, že Tereza Brodská kvůli filmu musela přibrat devět kilo. Jeden by řekl, že tloustnutí nebude problém, opak je ale pravdou.

Podívejte se, co musela Tereza Brodská řešit:

Tereza Brodská se rozpovídá o natáčení, a nebyla by to Marta Jandová, aby nevymyslela pro Terezu dokonalého tajného hosta, kterým bude právě režisérka Tereza Kopáčová. Také ta povypráví o jejich několikanásobné společné spolupráci:

S dalším hlavním hostem show MARTA Jitkou Čvančarovou je Tereza Brodská po léta důvěrnou kamarádkou. Obě herečky se výborně znají, a to dokonce tak, že se láskyplně titulují i přezdívkami. Jakými?

Sledujte to ve videu ze show MARTA:

Jitka Čvančarová je známá svými charitativními aktivitami a Marta ji dojme tajným hostem – saxofonistkou Kateřinou Vlastovou. Jitka bude mít slzy na krajíčku. Aby se dojemná nálada trochu zklidnila, přivítá Marta posledního hosta, a to Michala Suchánka, s nímž o zábavu není nouze. Martu si navíc Michal pamatuje ještě jako malou holčičku:

Na show MARTA se podívejte v úterý ve 21.45 na Primě po epizodě komediálního seriálu Krejzovi.

Připomeňte si herečku Jitku Čvančarovou v oblíbeném seriálu televize Prima Černé vdovy. Přehrát si ho můžete celý online:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.