Show MARTA přivítá dvě paní herečky – Terezu Brodskou a Jitku Čvančarovou

Marta Jandová ve své show v úterý ve 21.45 uvítá dvě přední české herečky, Terezu Brodskou a Jitku Čvančarovou, které doplní ještě dva tajní hosté. Dívejte se v úterý večer na Primu!

Tereza Brodská, kterou na Primě už brzy uvidíte v připravovaném seriálu Slunečná, se rozpovídá o novém filmu, který právě natočila spolu s režisérkou Terezou Kopáčovou podle scénáře Alice Nellis.

Natáčení bylo náročné mimo jiné o proto, že Tereza Brodská kvůli filmu musela přibrat devět kilo. Jeden by řekl, že tloustnutí nebude problém, opak je ale pravdou.

Podívejte se, co musela Tereza Brodská řešit:

Tereza Brodská se rozpovídá o natáčení, a nebyla by to Marta Jandová, aby nevymyslela pro Terezu dokonalého tajného hosta, kterým bude právě režisérka Tereza Kopáčová. Také ta povypráví o jejich několikanásobné společné spolupráci:

S dalším hlavním hostem show MARTA Jitkou Čvančarovou je Tereza Brodská po léta důvěrnou kamarádkou. Obě herečky se výborně znají, a to dokonce tak, že se láskyplně titulují i přezdívkami. Jakými?

Sledujte to ve videu ze show MARTA:

Jitka Čvančarová je známá svými charitativními aktivitami a Marta ji dojme tajným hostem – saxofonistkou Kateřinou Vlastovou. Jitka bude mít slzy na krajíčku. Aby se dojemná nálada trochu zklidnila, přivítá Marta posledního hosta, a to Michala Suchánka, s nímž o zábavu není nouze. Martu si navíc Michal pamatuje ještě jako malou holčičku:

Na show MARTA se podívejte v úterý ve 21.45 na Primě po epizodě komediálního seriálu Krejzovi.

Připomeňte si herečku Jitku Čvančarovou v oblíbeném seriálu televize Prima Černé vdovy. Přehrát si ho můžete celý online:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.