Talkshow MARTA Marty Jandové sledujte v úterý večer. Hosty budou Ondřej Brzobohatý a Marek Ztracený, plus jejich tajní hosté!

Jedna z hlavních novinek podzimní vysílací sezony televize Prima, talkshow MARTA Marty Jandové, je konečně tady. První díl sledujte v úterý ve 21.35 na Primě. Na co se můžete těšit?

Jako první v křesle pro hosta usedne Ondřej Brzobohatý, Martin dlouholetý kamarád, kolega z hudební branže, a dokonce i herecké – společně s Martou si zahráli i v seriálu.

Marta se samozřejmě Ondřeje vyptá na to, jaké to bylo mít za otce jednoho z nejlepších českých herců, Radoslava Brzobohatého, a jak jej tatínek motivoval či naopak nemotivoval k tomu stát se hudebním skladatelem.

Podívejte se na ukázku z talkshow MARTA:

Jaká doporučení svému synovi Radoslav Brzobohatý dal a co jej nejvíc štvalo na herectví? I to se v show MARTA dozvíte. Věděli jste, že je Ondřej Brzobohatý vášnivým gurmánem, a hlavně kuchařem? Marta Jandová to dobře ví, a právě na základě toho mu vybere jako tajného hosta šéfkuchaře Miroslava Kalinu, s nímž si Ondřej bude moci připravit oblíbená foie gras. Nebude to ale jediný tajný host, kterého pro něj Marta má.

Sledujte, jak Marta Ondřeje dostala svým výběrem hostů:

Překvapení pro Ondřeje Brzobohatého ale výběrem hostů nekončí. Martě Jandové se totiž podaří přemluvit jeho ženu Taťánu, aby v talkshow zazpívala, a tím Ondřeje doslova dojme.

Co dalšího ho při zpěvu Taťánu zaujme?

Marek Ztracený v talkshow MARTA

Druhým hostem Marty Jandové je další zpěvák, skladatel a opět dlouholetý kamarád Marek Ztracený. S Ondřejem Brzobohatým jsou si ti dva mnohem blíže, od základní školy jsou spolužáky. Dokonce dojde i na vyprávění příběhů ze střední školy, kdy Marek a Ondřej zavzpomínají na divoké večírky.

Ty jsou již pro Marka Ztraceného passé, svoji pozornost nyní věnuje plně svému malému synkovi. Rád by, kdyby se vydal také směrem do umělecké branže, nicméně to asi nebude branže hudební, ale spíše výtvarná. Podívejte se na video, kde Marek Ztracený vypráví, co ho u jeho syna šokovalo:

Také pro Marka Ztraceného Marta Jandová vymyslela tajné hosty. Protože je Marek Ztracený obrovským fanouškem Františka a Vojty Nedvědů, pozve Marta do studia právě je dva.

Marke Ztracený bude dojatý:

Se svými idoly si totiž dokonce i zahraje a zazpívá. Nezapomeňte se na to podívat na televizi Prima v úterý ve 21.35 v prvním dílu talkshow MARTA. Sledovat ho můžete i online na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.