Tešte se na podzim. Na obrazovkách vás bude bavit Marta Jandová v show MARTA

Marta Jandová není jen talentovaná zpěvačka a herečka. V podzimní sezóně si na Primě vyzkouší i roli moderátorky. S ní i jejími hosty se budete pravidelně setkávat v zábavné televizní show MARTA.

Martu Jandovou známe z rozhlasového éteru, objevuje se na obrazovkách coby herečka a v neposlední řadě také jako porotkyně pořadu Česko Slovensko má talent. Na podzim na Primě se s ní ale budete moci setkávat v nové roli - v pozici moderátorky show MARTA.

Exkluzivní ukázka z natáčení show Marta:

Je spontánní, emotivní, má ráda humor a nebojí se udělat si legraci sama ze sebe. Právě proto vás bude nová televizní show bavit. A nejen Marta Jandová, ale i její hosté. V každém díle přivítá hned dva, kteří mají něco společného. Může to být profese, stejná záliba nebo schopnost, jeden mohl být pro druhého inspirací nebo je spojuje třeba jejich přátelství.

Marta Jandová a její show MARTA

Pro každého hosta si Marta připraví úkol nebo výzvu, kterou se host pokusí splnit. Vždy je to něco, co chtěl zkusit, případně si tak ověříme to, co tvrdí. Někdy to ale může být také splněné přání prvního hosta, a díky Martě se seznámí s osobností, se kterou se vždy přál setkat. Můžete se těšit nejen na zajímavé rozhovory, ale především na show plnou překvapení, spontánní zábavy a hudebních vystoupení – nejen Marty Jandové a její kapely.

Televizní show MARTA můžete sledovat od podzimu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.