3 díly McLeodových dcer na Prima LOVE, které můžete sledovat online

Pokud nestíháte McLeodovy dcery na Prima LOVE každý den, podívejte se na odvysílané díly online, kdykoliv se vám bude chtít.

Co uvidíte v seriálu McLeodovy dcery?

Hlavními hrdinkami jsou sestry McLeodovy, které svede osud opět dohromady po smrti jejich otce a Tessiny matky. Tess se vrací na rodinnou farmu, kde začíná žít těžký život farmářky spolu s Claire a ostatními děvčaty. Seznamuje se s farmářskými zvyklostmi a novými lidmi. Snaží se dokázat, že farmu lze vést i bez mužské pomoci – to ovšem neznamená, že v jejich životě chybějí muži úplně. Přes různé problémy týkajících se chovu dobytka, výcviku koní či finanční situace je to seriál o citovém životě hrdinek, který není vůbec jednoduchý. Každá žena je jiná, má svoji osobnost a životní postoj. Spojuje je víc než jen společná práce na farmě Drovers Run...

12. epizoda 2. řady McLeodovy dcery

13. epizoda 2. řady McLeodovy dcery

14. epizoda 2. řady McLeodovy dcery

McLeodovy dcery uvidíte v 16.35 a 17.25 na Prima LOVE nebo díly najdete online ihned po odvysílání!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.