6 povedených hlášek z McLeodových dcer

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí, říká se, což platí i pro svět McLeodových dcer, které většinou neřeší žádné prkotiny. I tak je nutné se u některých životních situací zasmát a jít dál. To umí tyhle ženy na výbornou. Pobavte se s námi.

Na Prima LOVE už můžete několik měsíců sledovat australský fenomén McLeodovy dcery, které po odvysílání zkouknete klidně online.

Hlavními hrdinkami jsou sestry McLeodovy, které svede osud opět dohromady po smrti jejich otce a Tessiny matky. Tess se vrací na rodinnou farmu, kde začíná žít těžký život farmářky spolu s Claire a ostatními děvčaty. Seznamuje se s farmářskými zvyklostmi a novými lidmi. Snaží se dokázat, že farmu lze vést i bez mužské pomoci – to ovšem neznamená, že v jejich životě chybí muži úplně.

JAK VYPADAL NĚKOLIKALETÝ BOJ AUTORKY MCLEODOVÝCH DCER, ABY SE SERIÁL ZAČAL NATÁČET?

HVĚZDA SERIÁLU MCLEODOVY DCERY LHALA NA CASTINGU. TO SE JÍ NAKONEC NEVYPLATILO

Přečtěte si hlášky ze seriálu McLeodovy dcery:

1)

Nick: (o Stevie) Co jsi s ní měl? Alex: Nic. Jsme jen kámoši. Nick: Takže je nejen pěkná, ale i chytrá.

2)

Kate: Ale moje sestra bude mít úžasný historky s gondoliérem, kterého potkala ve Florencii. Jodi: Myslíš v Benátkách. Kate: Je to gondoliér na dovolené.

3)

Tess: Tu vůni pamatuji. Co to jenom? Claire: Dřevo? Tess: Plíseň.

4)

Jodi: Vyvraždit rodinu, to musíš být cvok... nebo vyprovokovaný? Meg: Možná nepomáhali s nádobím. (Podává jí utěrku.)

5)

Tess: Proč jezdíš jako šílenec, když nosíš dítě?! Claire: Proč ohrožuješ mý dítě, když jezdíš jako šílenec, že za tebou musím jít jako šílenec, když jedeš jako šílenec?! Tess: Opakuj to. Claire: Už ne!

6)

Meg: Ale vypadá tak... tak mužně. Tess: Jo, je to smutný příběh. Jodi: Víš, co je smutný? Mámě se po letech zalíbí chlap, no a je gay.

Sledujte McLeodovy dcery na Prima LOVE každý den po 16. hodině.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.