Herečka z McLeodových dcer si vzala za vzor vlastní seriálovou postavu a upravila si podle ní život!

Jak najít štěstí? Na to našla odpověď australská herečka Bridie Carter, kterou můžete vídat na Prima LOVE jako Tess v seriálu McLeodovy dcery. Jak se rozhodla představitelka Tess žít po konci natáčení seriálu?

Mcleodovy dcery je australský televizní seriál původně vysílaný společností Nine Network. První díl byl odvysílán 8. srpna 2001, poslední epizoda 31. ledna 2009. Vy ho můžete sledovat na kanálu Prima LOVE každý den v 17.20.

Australský fenomém přitom, jak to tak bývá, začal úplnou náhodou, ale pokračoval dlouholetým bojem o to, aby vůbec spatřil světlo světa.

"Na fotografii byla skupinka dívek, které měly velké klobouky a nebylo jim vidět do obličeje, jelikož měly širák stažený, protože pálilo slunce. Jediné, co jste viděli, byl jejich velký úsměv," zasní se ještě dnes producentka a autorka seriálu McLeodovych dcer. Tento jednoduchý obraz žen, které mají o něco širší svět než jen nakupování a vztahy s muži, ji inspiroval k tomu, aby australské televizní stanici předložila jednoduchý námět o několika sestrách snažících se zachránit farmu.

MUŽI SE NA MCLEODOVY DCERY DÍVAT NEBUDOU, TVRDILI AUTORCE SERIÁLU AUSTRALSKÉ TELEVIZE

Život s Tess

Představitelka Tess zavzpomínala na svoje první problémy během začátku natáčení seriálu McLeodovy dcery. V roce 2001 během konkurzu na jednu z postav McLeodových dcer totiž týmu odkývala, že umí perfektně jezdit na koni. Inu, Bridie Carter si to opravdu myslela, vždyť to přece nemůže být nic těžkého... Všechno ale bylo trochu jinak.

JAK DOPADLA LEŽ JEDNÉ Z HVĚZD SERIÁLU MCLEODOVY DCERY?

Ačkoliv už jsou McLeodovy dcery deset let mimo obrazovky (když nepočítame jejich opakování), herečky a herci z tohoto seriálu stále zažívají slávu. Některé z nich se jí ale rády vzdaly, aby zažily domácí štestí. Taková je například představitelka seriálové postavy Tess. Bridie Carter se rozhodla svůj život prožít nejen jako herečka, ale jako matka a manželka. K tomu jí dopomohla zkušenost v seriálu McLeodovy dcery.

"Vedu šťastný a bohatý život. Herecký životní styl, který má daleko do jakékoliv stability, tak mladá žena dokázala sjednotit s rodinným životem, který je úplně opačný," vysvětluje herečka. Ironicky tak Bridie Carter se svou rodinou žije na farmě v poklidu a momenty, které kdysi před kamerou prožívala s Tess, prožívá dnes bez kamer.

K tomu, že s ostatními herci ze seriálu McLeodovy dcery je stále v kontaktu, dodává jeden důležitý fakt. "McLeodovy dcery nás jako herce spojily tak jako žádná jiná herecká práce," usmívá se Bridie Carter.

Sledujte McLeodovy dcery každý den na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.