Pokus o natočení další minisérie McLeodových dcer nevyšel. Co se stalo?

Australský fenomén, na který jen tak nikdo nezapomene, McLeodovy dcery, se těší stále velkému úspěchu v rámci sledovanosti. Ani samotní Australané na seriál nezanevřeli. Pokračování seriálu však podle producentky Posie Graeme-Evans nepřipadá v úvahu. V roce 2017 se o tom přesvědčila. Co se stalo?

SERIÁL MCLEODOVY DCERY SI MŮŽETE PUSTIT ONLINE

Devět let trvala práce na seriálu McLeodovy dcery, než padla první klapka v roce 2001. Tu zásluhu má producentka a spisovatelka Graeme-Evans, která přišla s jasným, v té době ale nezvyklým námětem do televize. A to ji kdysi inspirovala jen obyčejná fotka z časopisu k tomu, aby následně vytvořila jeden z největších australských seriálů všech dob.

"Ženy se budou dívat na to, na co se dívají muži. Muži se ale nebudou dívat na to, co baví ženy," to byla fráze, kterou autorce televize omílaly neustále dokola. Po peripetiích se jí podařilo v roce 2001 natočit pilotní díl, jenž měl největší televizní sledovanost v historii Austrálie.

Po osmi sériích a 244 dílech se této skutečnosti už autorka může jen smát. Většina lidí se ale Posie Graeme-Evans neustále ptá na to samé. Proč skončil tak úspěšný seriál? Energická žena, která má na kontě už skoro desítku úspěšných románů, na to odpovídá s úsměvem. "Skončili jsme asi hlavně proto, že už bych v životě nemohla dělat nic jiného," říká.

Comeback seriálů, a co McLeodovy dcery?

Rok 2018 se nesl ve znamení úspěšných návratů seriálových hitů jako je Will a Grace, Rosaenne nebo čerstvě i Jsem do tebe blázen, kde začínala hollywoodská herečka a režisérka Helen Hunt. Ta má jasnou představu, o čem pokračování sitcomu bude.

Tento týden se dokonce vyjádřila královna sitcomů a představitelka jedné z nejslavnějších chův na světě, producentka a herečka Fran Drescher. Herečka sice částečně mlží, ale přiznává, že pro fanoušky Chůvy k pohledání připravuje menší překvapení.

BUDE COMEBACK CHŮVY K POHLEDÁNÍ? KDO Z HERCŮ NESOUHLASÍ?

Proč se tedy nezeptat i na McLeodovy dcery? Když však trochu zapátráte, zjistíte, že takový nápad a snaha tu byla poměrně nedávno. V roce 2017 zveřejnila autorka McLeodových dcer, že znovu jednala s televizí o pokračování příběhů sester z australské farmy. Z námětu k pokračování McLeodových dcer, z kterých se měla vytvořit minisérie o šestí dílech, ale rychle odstoupila.

"Během jednání jsme zjistili, že nemáme stejný pohled na to, jak by měly pokračovat McLeodovy dcery. Bojíme se toho, aby se pohled diváků na McLeodovy dcery nezměnil. Nechceme fanoušky zklamat. Ano, je to emocionální přístup k byznysu, ale McLeodov dcery pro nás byly vždy srdcovou záležitostí. Někdy tak život zkrátka funguje," vysvětlila svým fanouškům na Facebooku producentka seriálu. Vypadá to, že se k pokračování příběhů zatím neschyluje, ale nepřemluví televizi nevídaný zájem o comebacky slavných seriálů v zahraničí? Uvidíme.

Sledujte McLeodovy dcery každý den po 18. hodině na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.