Seriály a filmy

11. července 2018 22:53

Petra Kloidová

Roli v McLeodových dcerách jsem vzít nechtěla, protože jsem se bála, říká představitelka Kate

Přidat se ke slavnému seriálu, jako byly McLeodovy dcery, někdy nemusí být vysněný sen. Jedna z hereček dlouho přemýšlela, zda roli v už slavném seriálu vzít. V hlavě ji strašily katastrofické sny.

McLeodovy dcery můžete sledovat každý den po 16. hodině na Prima LOVE. Příběhy několika žen z australské farmy stále přivádějí diváky k televizním obrazovkám.

Dostat roli v tak úspěšném seriálu je pro každou herečku neuvěřitelná výzva a hlavně úspěch. Na nabídku do role Tess vzpomíná třeba i herečka Bridie Carter. Ta měla takovou radost, že tak trochu při castingu "zapomněla" na to, že na koni seděla do té doby jen párkrát v životě.

"Odkývala jsem mezi řečí, že umím jezdit na koni, ale během první zkoušky jsem zjistila, že neumím vůbec nic a musela sem se učit základy. Ale měla jsem obrovské štěstí, že se koní nebojím, podle mě jsou to neuvěřitelně krásná zvířata," vzpomíná herečka, která na hereckém konkurzu ještě netušila, že jezdit na koni bude pravidelně několik let.

Městská herečka na ranči

Herečka Michala Banas svůj strach na začátku naopak neovládla a dlouho přemýšlela, zda se na roli Kate Manfredi hodí. Specifikum práce na McLeodových dcerách totiž není jen o tom, že hrajete hlavně s ženskými postavami na krásném ranči. Jedna z největších těžkostí pro herečky a herce vycházela z toho, že seriál se chtěl přiblížit co nejvíce realitě. Herečky tak musely bravurně ovládat jízdu na koni. Mezi takové ale Michala Banas rozhodně nepatřila.

"Jsem městská holka, na koni jsem seděla dvakrát v životě. Kromě toho jsem byla opravdu vyděšená, když jsem četla scénáře a bylo vidět, že některé kaskadérské kousky budu muset udělat opravdu já," vysvětluje představitelka Kate. Ta se nakonec odhodlala k tomu práci vzít a jezdit na koni se naučila. Na takovou práci ale vzpomíná stále s respektem. Podle ní to byla nejtěžší práce, kterou kdy jako herečka musela dělat.

Úplně jiná výzva

Jinou životní výzvu musela zdolat další hvězda McLeodových dcer, Zoe Naylor, jež se ve svých devětatřiceti letech přiznala veřejně k tomu, že byla závislá na heroinu.

"Nazývala jsem se ´party girl´, neušla mi žádná zábava. Ale pravdou je, že v mých pozdních teenagerovských letech a dál jsem byla závislá na heroinu. A před sedmi lety jsem se dala na strastiplnou cestu a zotavuju se ze závislosti," říká Zoe Naylor, která ztvárnila Regan McLeod.

VÍCE SE O JEJÍM PŘÍBĚHU DOZVÍTE TADY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.