Sexy zralé ženy: Mladý milenec je lepší než drahý krém

Jednou nastane čas, kdy si uvědomíme, že větší výběr mezi potencionálními (a potentními) milenci je spíš v mladší věkové kategorii, než kam patříme my samy.

Poupátko je roztomilé, ovšem zralá růže je také nádherná a navíc zajímavá. Pro spoustu mužů jsou zralejší ženy přitažlivé. Pokud se nebudete bát projevit jim svou náklonnost, zjistíte, že i oni najednou chtějí objevovat vás.

Už je to tak na světě zařízeno, že žen je víc než mužů a víc se jich i dožívá vyššího věku v dobré kondici. Když máme smůlu a rozvedeme se nebo ovdovíme, nemusíme celý svůj sexuální život hned zahodit.

Když budete vyhlížet zajíčky, bude to mít na vás pouze pozitivní vliv:

– Budete se o sebe více starat: najednou se začnete víc zajímat o to, abyste byla hezky upravená, nalíčená a moderně oblečená. Určitě si občas i zacvičíte a protáhnete se.

– Budete kypět zdravím: Sex a sexuální touha je životodárná energie.

– Budete jak po psychickém botoxu: Jeho mládí přechází na vás. Láska vás plní optimismem a dobrá nálada je na vás vidět. Všichni vás chválí, jak dobře vypadáte.

– Po přestávce konečně pořádný sex: Ideální kombinací je zralá žena, která je sebevědomá a umí říct, co má ráda, a mladý muž plný energie.

Nikdy ovšem není na škodu doplnit dobrý sex i kvalitním krémem, který pleti navrátí svěžest, objem a rozzáří ji.

Sdílejte článek
Štítky milenec

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.