Prima maminka

8. července 2015 01:00

Iva Kropáčková

Dovolená za babku: Poradíme, jak najít super výhodné ubytování i letenky

Pokud chcete vyrazit na dovolenou, ale máte omezený rozpočet, pomůžou vám aplikace AIRBNB a SKYPICKER.

1) AIRBNB

Je to skvělá alternativa ke klasickým hotelům. Díky aplikaci si můžete pronajmout volný pokoj u někoho doma a pokud vás finance tolik netrápí, můžete si zarezervovat celý byt nebo dům. A jako bonus poznáte spoustu zajímavých lidí. Ubytování zde nabízejí majitelé bytů a domů z více než 190 zemí světa. I v České republice se jedná o oblíbenou službu – používá ji 50 tisíc lidí a 4 tisíce jich nabízí i ubytování. A rozhodně to není všechno – více už ve videu, kde aplikaci představí moderátor pořadu Applikace Mikoláš Tuček.

A AIRBNB navíc funguje i na netu na www.airbnb.cz.

NEPŘEHLÉDNĚTE - MŮŽE SE HODIT:Srovnání mobilních tarifů: Ušetřit můžete až 50 procent vaší měsíční útraty za telefonCestovní pojištění do zahraničí: Bleskové srovnání, bleskové sjednání na Prima Rádci

2) SKYPICKER

V téhle aplikaci můžete vyhledávat nejvýhodnější letenky po celé Evropě. Pokud nemáte sen o konkrétní destinaci, ale necháváte to náhodě, může jít o ideální nástroj právě pro vás. Skypicker pracuje s levnými letenkami nízkonákladových společností a jejich aktuálními akcemi. Letenky si můžete přímo v aplikaci i objednat. Více opět Mikoláš z Applikací ve videu:

Další skvělé videotipy na aplikace na léto:

Aplikace na plánování trasy + navigace

Aplikace: Kde se koupat

Aplikace pro vodáky: Sjízdnost řeky, jezy, kempy

Aplikace Hrady a zámky

Aplikace: Přehled cen pohonných hmot

Aplikace Letiště Praha: Přehled příletů, odletů, restaurace, check-in

Aplikace: Co zabalit na cestu

A tady se můžete podívat na celý díl Applikací o vychytávkách na dovolenou do mobilu. Jako vždycky, dost se pobavíte. :-)

Pořad Applikace s Ivou Frühlingovou a Mikolášem Tučkem, který je nadupaný zajímavými tipy, radami a novinkami ze světa mobilních aplikací, můžete sledovat každou sobotu v podvečer na Prima Cool (během léta vysíláme reprízy). Všechny odvysílané díly najdete také na Prima PLAY – Applikace.

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Zdroj fotografie: Thinkstock


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.