Podpořte organizace z pořadu Milionář mezi námi. Patronkou sbírky je podnikatelka Petra Plemlová

Tajná mise. Jedno město. Jeden týden. Jeden milionář ochotný pomáhat. Šestý díl představil další charitativní projekty tentokrát z Liberce. Milionářka Petra Plemlová opustila svou práci i rodinu a vydala se pomáhat jako dobrovolnice. Potkala se s těmi, co pomáhají ostatním, i s těmi, kteří pomoc potřebují. Zapojte se do pořadu Milionář mezi námi a podpořte projekty, které to potřebují. Další díl sleduje 29. ledna ve 20:15 na Primě!

Muži a ženy, o.p.s.

POMOZTE NAŠÍ KLIENTCE OLZE PROŽÍT POSLEDNÍ CHVÍLE S RODINOU

Olga je hrdinka, která v životě dokázala čelit nejtěžším zkouškám. Nyní je na konci svojí cesty a chce odejít z tohoto světa s čistým stolem. Zažila vykořisťování od českého zaměstnavatele, domácí násilí, šikanu úřadů i ty nejhorší zdravotní potíže.

Když jí partner před pár lety oznámil, že už se necítí být heterosexuálním mužem, ale homosexuální ženou a má někoho jiného, i tehdy se opět zdálo, že je toho na Olgu příliš. Opět se ale postavila na nohy. Bohužel ve stejné době jí lékaři oznámili, že roztroušená skleróza toho nejhoršího typu ji dává šanci maximálně na pár let, nyní už jen na pár měsíců života.

Bohužel pobyt maminky v Česku je komplikován byrokratickými nástrahami a vinou našich předpisů také nesmírně nákladný

Diecézní charita Litoměřice, středisko Jiřetín pod Jedlovou

BEZPEČNÝ A DŮSTOJNÝ DOMOV PRO MAMINKY S DĚTMI

Zažily domácí násilí a strach, byly obětí podvodů, a to i ze strany svých nejbližších. Často přišly o veškerý majetek, že nemohly svým dětem pořídit ani oblečení nebo jídlo. I když nemají na „růžích ustláno“, snaží se, aby se jejich dětem žilo lépe. To spojuje klientky Domova sv. Máří Magdaleny v Jiřetíne pod Jedlovou. Nyní zde žije 21 maminek a 39 dětí ve věku od dvou měsíců do 16 let.

Domov zřizuje a provozuje Diecézní charita v Litoměřicích. Bydlí zde především maminky se sníženými mentálními schopnostmi a jejich děti a také ženy s dětmi, které prožily domácí násilí v jakékoli formě. Takovou službu v Ústeckém kraji jiné zařízení nenabízí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.