Mládí pro vaši pleť už během první aplikace. Vyzkoušejte objevitelský set kosmetiky

Zázračné produkty Orlane z řady B21 si nyní můžete vyzkoušet díky Discovery setu, k příležitosti 55. narozenin světově oblíbeného a výkonného krému B21. Reaktivujte svou pleť, navraťte jí ztracenou vitalitu a přirozenou krásu. Změna je znatelná už po první aplikaci.

Přípravky na pleť B21 spatřily světlo světa díky nejmodernějším výzkumům prováděným ve výzkumných centrech společnosti Orlane v Japonsku a Itálii. Přípravky celé řady mají ideální texturu, jsou parfemované, snadno se vstřebávají do pokožky, o vaši krásu pečují v epidermis.

B21 skvěle zatočí s projevy stresu, únavy, nedostatku spánku i znečištěným ovzduším. Ideální kombinace přípravků vytváří z řady B21 perfektní kombinaci produktů pro váš mladistvý vzhled.

Pro ty z vás, které máte s ikonickou B21 již zkušenost, může být právě tato sada – a v těchto velikostech – jedinečným cestovním doplňkem, který můžete zabalit i do příručního zavazadla do letadla.

Pro ženy, které zatím s unikátní řadou zkušenosti nemají, může být prvním seznámením s produkty. Protože proč si kupovat velká balení pro vyzkoušení, že? Investujte do objevitelského setu a zjistíte, že bez B21 se už nikdy neobejdete. Výlučné složení všech přípravků této řady je unikátním anti-aging elixírem, který napomáhá znovu aktivovat protein dlouhověkosti, a díky tomu obnovit mladistvý vzhled vaší pokožky. Díky perfektní kalibraci všech účinných látek je vylepšena biologická prostupnost a účinnost 21 aminokyselin obsažených v komplexu B21.

Discovery set obsahuje:

  • B21 sérum/koncentrát 7,5 ml
  • B21 krém 9 ml
  • B21 oční krém 3 ml
  • B21 odličovací pěna 50 ml
  • B21 olej 3,5 ml

Narozeninová cena setu je 2 440 Kč, hodnota produktů v setu pak 4 400 Kč. Vyzkoušejte jedinečnou řadu kosmetické péče za skvělou cenu. Oslavte s námi neuvěřitelných 55 let řady B21 na trhu a užijte si dárek v podobě resetu svého mládí.

Sdílejte článek
Štítky kosmetika krása vzhled Orlane

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.